Nasze rozwiązania
dla różnych sektorów

Produkcja energii

Produkcja energii to jeden z kluczowych elementów, wpływających na rozwój sektorów oraz całych gospodarek. W dzisiejszym świecie szczególne znaczenie ma energia odnawialna, której wytworzenie nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Electris doskonale zdaje sobie z powyższe sprawę, dlatego nasi inżynierowie od lat pracują nad doskonaleniem elementów, które są niezbędnymi komponentami do maszyn i urządzeń produkujących energię. Nasze wyroby z powodzeniem wykorzystywane są między innymi w takich konstrukcjach jak generatory energii oraz szafy i panele sterownicze.

Dystrybucja energii

Nasze solidne, trwałe i niezawodne komponenty obecne są w systemach dystrybucji energii na całym świecie. Zajmują w nich kluczowe miejsce, spełniając wyśrubowane normy i oczekiwania naszych partnerów.

Telekomunikacja

Jednym z naszych wiodących produktów są szyny miedziane, które są bardzo istotnym elementem infrastruktury sieci telekomunikacyjnych. Inżynierowie Electrisa dokładają wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych partnerów, dzięki czemu wybierając nasze szyny miedziane otrzymują oni szereg korzyści, takich jak łatwość instalacji czy odporność na warunki atmosferyczne.

Energia odnawialna

Ważne miejsce w portfolio naszych produktów zajmują innowacyjne komponenty do systemów słonecznych, wiatrowych i wodnych, dzięki którym możemy cieszyć się energią z odnawialnych źródeł. Produkty te, tworzone w oparciu o konkretną specyfikację, doskonale wpisują się w naszą misję, której częścią jest działanie na rzecz środowiska naturalnego.

Transport

Wydobycie

Elementy produkowane w Electris pracują w ciężkich warunkach na największych polach naftowych świata.

Przemysł ciężki

Przemysł ciężki wymaga dedykowanych – solidnych i trwałych – rozwiązań. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie produkowane przez nas elementy, wykorzystywane w tej gałęzi przemysłu, odznaczają się niezawodnością i stabilnością działania. W szczególności dotyczy to naszych produktów miedzianych, które swoje zastosowanie znalazły między innymi w elementach elektrycznych maszyn.

Budownictwo

Szeroki asortyment naszych produktów znajduje zastosowanie również przy realizacji dużych, nowoczesnych systemów energetycznych budynków. Stworzenie elementów do tak dużych konstrukcji stanowi nie lada wyzwanie. Jak pokazuje praktyka – jesteśmy w stanie mu podołać, ponieważ komponenty Electrisa znajdują się obecnie w największych budynkach na świecie, podnosząc ich funkcjonalność oraz trwałość.

Infrastruktura

Automotive

Nowe trendy w branży automotive stawiają przed nami nowe wyzwania – również w kwestii produkcji innowacyjnych komponentów. Robimy to skutecznie, dzięki czemu stale poszerzamy swój udział w rynku – szczególnie w obszarze nowoczesnych pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Kolejnictwo

Electris chce mieć czynny udział w stworzeniu nowego, bardziej oszczędnego i przyjaznego środowisku przemysłu kolejowego. Robimy to poprzez produkcję wysokospecjalistycznych komponentów miedzianych o zróżnicowanych kształtach.

Lotnictwo

Eksperci są zgodni - nowoczesne rozwiązania energetyczne są przyszłością lotnictwa. Electris chce być ich częścią, dlatego bierze czynny udział w rozwoju branżowych innowacji. Jesteśmy dumni z tego, że prototypujemy i produkujemy wyspecjalizowane elementy, które są częścią systemów energetycznych montowanych w najnowocześniejszych samolotach świata.

Realizacje

Dzięki budowaniu mocnej pozycji na rynku, spółka mogła rozwinąć się do obecnych rozmiarów. Teraz Electris zatrudnia 130 osób i współpracuje z 70 klientami z całego świata. Wśród projektów, w których spółka brała udział, można wymienić bardzo duże i złożone inwestycje, takie jak:

Największe serwerownie świata

Fabryka silników odrzutowych

Jedno z największych pól naftowych
na świecie – Tengiz w Azerbejdżanie

Najdłuższy w świecie tunel zlokalizowany
w Szwajcarii, drapacze chmur w Dubaju