Nasze rozwiązania
dla różnych sektorów

Produkcja energii

Produkcja energii to jeden z kluczowych elementów, wpływających na rozwój sektorów oraz całych gospodarek. W dzisiejszym świecie szczególne znaczenie ma energia odnawialna, której wytworzenie nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Electris doskonale zdaje sobie z powyższe sprawę, dlatego nasi inżynierowie od lat pracują nad doskonaleniem elementów, które są niezbędnymi komponentami do maszyn i urządzeń produkujących energię. Nasze wyroby z powodzeniem wykorzystywane są między innymi w takich konstrukcjach jak generatory energii oraz szafy i panele sterownicze.

Dystrybucja energii

Nasze solidne, trwałe i niezawodne komponenty obecne są w systemach dystrybucji energii na całym świecie. Zajmują w nich kluczowe miejsce, spełniając wyśrubowane normy i oczekiwania naszych partnerów.

Telekomunikacja

Jednym z naszych wiodących produktów są szyny miedziane, które są bardzo istotnym elementem infrastruktury sieci telekomunikacyjnych. Inżynierowie Electrisa dokładają wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych partnerów, dzięki czemu wybierając nasze szyny miedziane otrzymują oni szereg korzyści, takich jak łatwość instalacji czy odporność na warunki atmosferyczne.

Energia odnawialna

Ważne miejsce w portfolio naszych produktów zajmują innowacyjne komponenty do systemów słonecznych, wiatrowych i wodnych, dzięki którym możemy cieszyć się energią z odnawialnych źródeł. Produkty te, tworzone w oparciu o konkretną specyfikację, doskonale wpisują się w naszą misję, której częścią jest działanie na rzecz środowiska naturalnego.

Transport

Wydobycie

Przemysł ciężki

Przemysł ciężki wymaga dedykowanych – solidnych i trwałych – rozwiązań. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie produkowane przez nas elementy, wykorzystywane w tej gałęzi przemysłu, odznaczają się niezawodnością i stabilnością działania. W szczególności dotyczy to naszych produktów miedzianych, które swoje zastosowanie znalazły między innymi w elementach elektrycznych maszyn.

Budownictwo

Szeroki asortyment naszych produktów znajduje zastosowanie również przy realizacji dużych, nowoczesnych systemów energetycznych budynków. Stworzenie elementów do tak dużych konstrukcji stanowi nie lada wyzwanie. Jak pokazuje praktyka – jesteśmy w stanie mu podołać, ponieważ komponenty Electrisa znajdują się obecnie w największych budynkach na świecie, podnosząc ich funkcjonalność oraz trwałość.

Infrastruktura

Automotive

(EN) New trends in the automotive industry pose new challenges for us - also in the production of innovative components. We do it effectively, and thanks to that we are constantly expanding our market share - especially in the area of modern electric and hybrid vehicles.

Kolejnictwo

Kolejnictwo

Lotnictwo

Lotnictwo

Realizacje

Dzięki budowaniu mocnej pozycji na rynku, spółka mogła rozwinąć się do obecnych rozmiarów. Teraz Electris zatrudnia 130 osób i współpracuje z 70 klientami z całego świata. Wśród projektów, w których spółka brała udział, można wymienić bardzo duże i złożone inwestycje, takie jak:

  • Największa w Europie serwerownia dla firmy Google, serwerownia dla Amazona.
  • Nowa fabryka silników RollsRoyce.
  • Jedno z największych pól naftowych na świecie - Tengiz w Azerbejdżanie.
  • Najdłuższy w świecie tunel zlokalizowany w Szwajcarii, drapacze chmur w Dubaju.