O nas
ELECTRIS

Początki działalności firmy Electris sięgają 1999 roku, kiedy powstało przedsiębiorstwo TRANSKĘT s.c. Wyspecjalizowało się ono w produkcji elementów miedzianych i aluminiowych dla przemysłu elektroenergetycznego oraz telekomunikacyjnego.

Pod obecną nazwą spółka istnieje od roku 2003 roku, czyli czasu, kiedy zaczęła się dynamicznie rozwijać. Ciekawostką jest fakt, że na początku zespół dysponował trzema używanymi maszynami – dziś firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i jest liderem w swojej branży na rynku europejskim.

Działania spółki mają zasięg globalny, czego dowodem jest współpraca z liderami branży elektroenergetycznej. Stało się to możliwe dzięki zrównoważonemu rozwojowi, za którym idzie wysoka jakość produktów, w pełni profesjonalny model współpracy, indywidualne, elastyczne podejście do projektów, a także rzetelność i wiarygodność. Ponadto stale monitorowany jest rynek – dzięki temu Electris jest w stanie wychwytywać nowe trendy i diagnozować niezaspokojone potrzeby. Na tej podstawie projektuje jeszcze bardziej nowoczesne i skuteczne rozwiązania dla swoich partnerów, wyznaczając jednocześnie nowe kierunki w branży.

BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA

BRANŻA LOTNICZA

BRANŻA ENERGII ODNAWIALNEJ

Na sukces firmy składa się nie tylko dobry produkt i nowoczesne zaplecze technologiczne, ale przede wszystkim ludzie, których praca jest należycie doceniana i którzy wspierani są we wszechstronnym rozwoju. Jesteśmy świadomi tego, że stanowią oni największy i najcenniejszy kapitał przedsiębiorstwa. Electris realizuje ponadto w praktyce zasady odpowiedzialnego biznesu, poprzez uwzględnianie w swojej strategii interesów społecznych i ochrony środowiska. Jest również bardzo mocno związany z lokalną społecznością, czego dowodzi wspieranie miejscowych inicjatyw.
 • 2003
  Początek działań
  Łukasz Hajdyła i Zygmunt
  Knapik zakładają firmę ELECTRIS
 • 2006
  Szybki rozwój
  Początki współpracy
  z wiodącą międzynarodową
  korporacją
 • 2012
  Wprowadzenie technologii FSW
  Współpraca z uniwersytetami i
  instytutami naukowymi
 • 2014
  Nowa fabryka
  Rozwój ELECTRIS
  wprowadzenie systemu ERP
 • 2017
  Zaawansowane technologie
  Wdrażanie technologii laserowej, wprowadzanie nowych produktów